Bonerix tarify

Reklama

I tentokrát jsme se zaměřili na dalšího virtuálního mobilního operátora, který na trh přišel se zajímavými tarify. Pakliže nejste spokojeni se svým momentálním operátorem, či byste chtěli prostě a jednoduše ušetřit, čtěte dále, protože věnovat se budeme společnosti Bonerix.

Virtuální operátor od O2

Bonerix je virtuální operátor pod společností O2. V jeho nabídce nalezneme základní 2 tarify – MAXI a MINI.

Mini

Tarif MINI je pro opravdu nenáročné uživatele, jež vyžadují „hodně za málo peněz“. Měsíční paušál zde činí pouhopouhou 1 korunu, za kterou dostanete volání do všech sítí za 1,9kč, či SMS za 1,5kč a MMS za poměrně výhodné 4 koruny. Naopak chybí volné minuty a SMSky, které najdete právě v tarifu MAXI.

Maxi

MAXI si můžete pořídit za 495 korun měsíčně, přičemž obdržíte neomezené volání do všech sítí (včetně pevné) a 200 volných SMS. Kdyby Vám volné SMS nestačily, jistě potěší i zvýhodněná cena 1,2kč. Zdarma je rovněž volání do hlasové schránky, naopak MMS zůstávají na stejné hodnotě 3kč.
Společnost bonerix nabízí levní volání a sms - jedná se o virtuálního operátora
Co se týče mobilního internetu, Bonerix nabízí opravdu levné objemy dat ke každému z balíčků. Ceny se nijak neliší, nicméně k tarifu MAXI obdržíte při nákupu internetu s FUP 1GB+ neomezené SMS. Ceny jsou pak opravdu nízké – standartní 1GB dat stojí k tarifu MINI 195 korun.

ad